Постковідний пакет
Код товару: EP-005
361
грн.
400
грн.

НЕБЕЗПЕКА ПОСТ-КОВІДНОГО СИНДРОМУ:

  1. COVID-19 має негативний впив на роботу серця та на стан судин.
  2. COVID-19 негативно впливає на роботу центральної нервової системи, що приводить до порушення когнітивних функцій людини, пам’яті, здатності концентрувати увагу, швидкої втомлюваності та інше.
  3. COVID-19 виснажує імунну систему, через що людині важко протидіяти іншим вірусам та мікробам. Підвищується ризик приєднання іншої інфекції або виникнення нового епізоду ГРВІ та різних ускладнень

Відновлюючи організм після негативного впливу COVID-19, нормалізуючи виснажену імунну систему, заспокоюючи негативний вплив захворювання на нервову та серцево-судинну системи, комплекс метаболічного засобу ВІТАРГІН + заспокійливого ВІТАСЕД + ІМУНОФЛАЗІД ПРО, що сприятливо впливає на імунну систему, значно полегшить протікання постковідного стану, пришвидшить відновлення організму та поверне Вам сили і гарний настрій!


У КОМПЛЕКСНОМУ ВІДНОВЛЕННІ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ:
Вітаргін
ІмунофлазідПро
Вітасед

Що входить до складу постковідного пакету:

ВІТАРГІН
Комплекс метаболічних речовин, АРГІНІНу та БЕТАЇНу, що рекомендується приймати після одужання в період відновлення, особливо зважаючи на тяжкий та тривали відновлювальний період після COVID-19:
  • Має загальнозміцнюючу дію, відновлює енергетичний обмін, покращує живлення в тканинах
  • Сприяє достатньому надходженню кисню в тканини.
  • Підвищує працездатність і загальну витривалість організму.
  • Сприяє відновленню та нормалізації роботи імунної системи.
Гепато-, кардіо- та нейропротекторні властивості ВІТАРГІНу сприяють відновленню та нормалізації роботи органів та систем після негативного впливу інфекційного захворювання, в тому числі COVID-19.
В разі ускладнень з боку серцево-судинної системи, ВІТАРГІН сприяє зниженню навантаження на серце, покращуючи працездатність та енергозабезпечення, нормалізує кровопостачання серцевого м’яза та артеріальний тиск, зменшує ризик тромбозів.

ВІТАСЕД
Заспокійливий засіб, до складу якого входять комплекс лікарських рослин: добре знайомі валеріана, пустирник (кропива собача) та глід. За рахунок комплексного впливу глоду, ВІТАСЕД:
  • Нормалізує артеріальний тиск та серцевий ритм,
  • Чинить кардіопротекторну та спазмолітичну дію.
  • Валеріана та пустирник знижують процеси збудження у ЦНС, напруження та дратівливість під час стресу, нервового виснаження та розумової втоми, нормалізують фази сну.
ВІТАСЕД ефективно поверне до спокійної роботи і нервову систему, і серцево-судинну після негативного впливу інфекційного захворювання, зокрема COVID-19

ІМУНОФЛАЗІД ПРО
Капсули для підтримки нормального функціонування імунної системи, що містять природні флавоноїди, створять оптимальні умови для відновлення, підтримки та нормального функціонування імунної системи і природнього захисту організму, особливо в період поширення сезонних інфекційних вірусних захворювань.

Замовити окремо
Разом дешевше
Постковідний пакет
EP-005

Отже, комплекс

метаболічного засобу ВІТАРГІН

+

заспокійливого ВІТАСЕД

+

ІМУНОФЛАЗІД ПРО, що нормалізує мунну систему,

значно полегшить протікання постковідного стану, пришвидшить відновлення організму та поверне Вам сили і гарний настрій!

361
грн.
400
грн.