ВІТАРГІН

EP-003
240,00
грн.
Рекомендації до споживання

Розчин для перорального споживання ВІТАРГІН® може бути рекомендований
лікарем в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 3 років як додаткове джерело аргініну та бетаїну з метою сприяння нормалізації функціонування серцево-судинної системи, центральної та периферичної нервової системи, детоксикаційних властивостей печінки шляхом підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції в печінці. Сприяє загальному зміцненню організму при розумових, фізичних навантаженнях та станах, пов’язаних з порушеннями білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний синдром).
Додаткова інформація
Склад

Додаткова інформація

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Загальні властивості
ВІТАРГІН є джерелом амінокислот аргініну та бетаїну, що проявляють
кардіопротекторну, антигіпоксичну, нейропротекторну, цитопротекторну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну, протиастенічну та детоксикуючу дію на організм.
Аргінін – амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), здійснює регуляцію судинного тонусу, сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню остаточного токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем, поліпшує показники гепатопортальної гемодинаміки. Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних
радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.
Бетаїн - ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн чинить антифібротичну, протизапальну дію, сприяє зменшенню рівня гомоцистеїну, запобігає ризику тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.
Іони цитрату, що містяться у ВІТАРГІНІ®, сприяють процесу травлення у разі
підвищеної кислотності, зменшують ацидоз, усувають диспептичні прояви (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.

Застереження при споживанні
Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів, цукровому діабеті, жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобах в стадії загострення.
Не вживати дітям віком до 3-х років.
При ацетонемічному синдромі дітям віком від 3-х років до 12 років вживати приготовлений розчин по 1 чайній ложці кожні 10 – 15 хвилин.
Рекомендована доза становить 2 флакони (200 мл (ml) приготовленого розчину) на добу.
Не перевищувати добову рекомендовану дозу.
Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.

Склад

Склад: 1 скляний флакон 10 мл (ml) містить:
аргініну - 730 мг (mg), бетаїну – 500 мг (mg), бетаїну гідрохлориду - 656 мг (mg), що еквівалентно 730 мг (mg) аргініну та 1000 мг (mg) бетаїну; допоміжні речовини: сахароза – 4550 мг (mg), регулятор кислотності лимонна кислота -
250 мг (mg), консервант бензойна кислота - 18 мг (mg), ароматизатор «Виноград червоний» - 50 мг (mg), розчинник вода очищена – до 10 мл (ml).
Click to order
Total: 
Вартість доставки - згідно з тарифами служби доставки.
Payment method