ВІТАРГІН
Середня ціна в аптеках 355 грн.
240
грн.
355
грн.

Дієтична добавка, що сприяє загальному зміцненню організму при розумових, фізичних навантаженнях та нормалізації функціонування серцево-судинної системи, центральної та периферичної нервової системи, детоксикаційних властивостей печінки

Властивості дієтичної добавки Вітаргін
ВІТАРГІН® є джерелом метаболічних речовин аргініну та бетаїну, що проявляють детоксикуючу дію на організм.

Аргінін – амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем. Є складовою біосинтезу оксиду азоту (NO), здійснює регуляцію судинного тонусу.

Бетаїн - ліпотропна речовина, яка запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн запобігає ризику тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.

Іони цитрату, що містяться у ВІТАРГІНІ®, сприяють процесу травлення у разі підвищеної кислотності, усувають диспептичні прояви (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм)
·Покращує роботу ССС та насичення киснем органів
·Сприяє фізичної витривалості та відновленню після інтенсивних занять
·Підвищує потенцію при еректильній дисфункції,

Для молодих чоловіків
Переваги Вітаргіну
·Знижує рівень гормонів стресу, зменшує загальну тривожність, депресію, нормалізує настрій, розумову діяльність
·Нормалізує емоційний фон та розумову діяльність
Для молодих жінок
·Кардіопротекторний засіб, що знижує навантаження на серце, нормалізує артеріальний тиск та кровопостачання
·Нормалізує роботу печінки та її детоксикаційну функцію

Для чоловіків у віці
·Загальнозміцнюючий, протиастенічний засіб, для нормалізації енергетичного та білкового обмін
·Надає сил та енергії
·Чинить косметологічний вплив та забезпечує ефект антистаріння
Для жінок у віці
Спосіб прийому та дози
Як приймати?
Вітаргін застосовувати перорально. Вміст одного флакону розвести у ½ склянки (100 мл) питної води
Дозування
Дорослим 1-3 флакони(100-300 мл) розчину на добу. Дітям віком від 3-х до 12 років вживати 1-2 флакони(100-200 мл) приготовленого розчину) на добу
Рекомендований термін
Споживання Вітаргін становить 3-4 тижні
Де придбати?
Поширені питання
Вітаргін є джерелом амінокислот аргініну та бетаїну, що проявляють кардіопротекторну, антигіпоксичну, нейропротекторну, цитопротекторну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну, протиастенічну та детоксикуючу дію на організм
Відгуки про Вітаргін
Ганна
Розміщено на Аптека 911
"Вітаргін прекрасний препарат, самопочуття стало набагато кращим вже через декілька днів. Всі неприємні відчуття та нудота зникли, перестало гірчити в роті. Результат приємно вразив."
Наталія
Розміщено на Аптека 911
"Пила для підтримки печінки. Курс навіть самопочуття на краще змінив. Серед аналогів має найнижчу ціну і приємний на смак - схоже на виноградний сік"
Євген
Розміщено на Ліки24
"Добре допомагає від похмілля, вирішив спробувати замість більш дорогих аналогів, результатом задоволений"
Михайло
Приймаю Вітаргін після занять спортом. Дуже задоволений результатом. Для спортсменів те що треба! Рекомендую
Науково-виробнича компанія «Екофарм» була заснована у 1998 році. Основу діяльності підприємства складає розробка, виробництво та просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів з екологічно чистої рослинної сировини та інших природних джерел. Власна науково-виробнича лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє виконувати всі поставлені завдання на високому технологічному рівні.

Компанія працює над отриманням нових лікарських форм, не припиняючи дослідження вже існуючих препаратів. Фахівці «Екофарм» вивчають можливості їх застосування в різних сферах медицини. Участь в дослідженні лікарських препаратів компанії «Екофарм» взяло більше 11 тисяч осіб.

ФФ «Славута-Фарм» була заснована в 2008 році і на початку 2017-го, як структурна одиниця ТОВ «НВК «Екофарм», отримала назву Департаменту виробництва лікарських засобів.
Про виробника
Замовляйте Вітаргін за унікальною ціною виробника
Вітаргін
Середня ціна в аптеках 355 грн.
240
грн.
355
грн.
Вітаргін після захворювання чинить загальнозміцнюючу дію, нормалізуючи енергетичний обмін та синтез білків, нормалізую мікроциркуляцію в тканинах, зменшуючи гіпоксію, захищає клітини від зневоднення. Підвищує працездатність і загальну витривалість організму. Зменшує активність оксидативного стресу, сприяє відновленню та нормалізації роботи імунної системи
Корисні статі