Популярні питання
Дієтична добавка (ДД) - біологічно активна добавка до їжі, що містить одну або декілька біологічно активних речовин. Застосовується з їжею або вводяться до складу харчових продуктів. Завдання ДД - збагатити харчові продукти лікувально-профілактичними властивостями для підтримки нормальних і відновлення порушених функцій організму людини. І якщо лікарські засоби і дієтичні добавки умовно мають одну мету, то способи її досягнення - різні. У той час, як робота лікарського препарату спрямована на ліквідацію симптому або причини вже існуючого захворювання, то дія ДД полягає в сприянні стимуляції та активації клітин організму на шляху перемоги над недугою. Наприклад, дієтичні добавки ми не станемо застосовувати, коли необхідно швидко зняти зубний або головний біль. Так само неефективним буде прийом ДД для лікування будь-якої бактеріальної інфекції.

Капсули Імунофлазід® ПРО можуть бути рекомендовані лікарем для вживання в якості дієтичної добавки дорослим та дітям віком від 12 років з метою створення оптимальних умов для підтримки нормального функціонування імунної системи та природнього захисту організму при впливі шкідливих зовнішніх факторів (інфекційних вірусних навантажень) в період поширення сезонних захворювань. У дітей віком від 3-х років (а також дорослих) з цією ж метою після консультації з лікарем може застосовуватися ДД Імунофлазід® ЛАЙТ у вигляді сиропу.

Розчин для перорального споживання ВІТАРГІН® - дієтична добавка для дорослих та дітей віком від 3-х років, яка є додатковим джерелом аргініну і бетаїну та сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи, центральної і периферичної нервової системи, детоксикаційних властивостей печінки, загальному зміцненню організму при розумових, фізичних навантаженнях та станах, пов’язаних з порушеннями білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний синдром).

Дієтична добавка ВІТАСЕД – капсули на основі біологічно активних речовин рослинного походження, що сприяють зниженню збудливості нервової системи під час підвищених нервових навантажень, стресу, емоційних розладів, а також нормалізують роботу серцево-судинної системи, полегшують засинання і поглиблюють природний сон.