СУПРАЗІР

EP-007
180,00
грн.
Рекомендації до споживання

Капсули СУПРАЗІР рекомендовані в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело антоціанів (антиоксидантів рослинного походження), каротиноїдів, вітамінів і мінералів для покращення функціонування органів зору, а саме: при постійних зорових навантаженнях (робота з комп’ютером, тривале читання, керування транспортними засобами, вплив УФ- випромінювання); для профілактики захворювань очей (спадкова схильність до захворювань органів зору, вікові зміни); у комплексній терапії при захворюваннях очей; сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, зокрема судин очного дна; при синдромі сухого ока; при незбалансованому харчуванні, як додаткове джерело вітамінів та мікроелементів.


Додаткова інформація
Склад

Додаткова інформація

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Загальні властивості
Екстракт плодів чорниці містить антоціани - антиоксиданти рослинного походження. Вони сприяють покращенню зору, підсилюють його гостроту, підвищують еластичність очних капілярів, покращують кровопостачання органів зору завдяки зміцненню стінок судин та підвищенню їх еластичності, сприятливо впливають на сітківку ока та прискорюють регенерацію її клітин. Сприяє зменшенню втомлюваності очей, збільшенню поля зору і покращенню зору в умовах сутінків.
Екстракт чорнобривців містить лютеїн та зеаксантин, що входять до складу сітківки ока і виконують сонцезахисну функцію, поглинаючи надлишкову кількість сонячного світла. Також вони діють як антиоксиданти, захищають сітківку очей від окислювального руйнування, забезпечують весь спектр кольоровідчуття.
Вітамін А допомагає пристосовуватися до темряви; необхідний для біосинтезу пігменту сітчастої оболонки ока.
Вітамін E має антиоксидантні властивості, сприяє захисту мембран клітин від пошкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин.
Цинк активує ферменти організму, покращує обмін вітаміну А, сприяє підтримці здорового зору. Є складовою частиною тканин ока і забезпечує його нормальний метаболізм та відновлення кліткових структур. Необхідний для засвоєння організмом вітаміну Е.
Хром приймає участь в процесі регулювання внутрішньоочного тиску, сприяє транспортуванню глюкози до кришталика ока.
Селен забезпечує антиоксидантний захист, важливий для сітківки ока, входить до складу білків, які регулюють життєво важливі процеси, зокрема використовується сітківкою ока для перетворення світлових хвиль на нервовий імпульс.

Спосіб споживання
Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 капсулі на добу, або за рекомендацією лікаря. Капсули слід приймати під час прийому їжі не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендований термін споживання - від 1 до 3 місяців. У подальшому термін споживання погоджувати з лікарем.

Застереження при споживанні
Не вживати при індивідуальній непереносимості до інгредієнтів, що входять до складу дієтичної добавки.
Не вживати дітям віком до 12-ти років.
Не перевищувати добову рекомендовану дозу.
Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.
Склад

Склад: 1 капсула містить:
екстракт сухий чорниці ягід - 50 мг (mg), екстракт сухий чорнобривців (що містить лютеїн - 10 мг (mg) та зеаксантин - 2 мг (mg)) - 50 мг (mg); вітамін А (ретинолу ацетат) - 800 мкг (μg); вітамін Е (альфа-токоферолу ацетат) - 12 мг (mg); цинк (оксид цинку) - 10 мг (mg); хром (хрому піколінат) - 40 мкг (μg); селен (натрію селеніт) - 50 мкг (μg).
Click to order
Total: 
Вартість доставки - згідно з тарифами служби доставки.
Payment method