ІМУНОФЛАЗІД ЛАЙТ

EP-002
88,80
грн.
Рекомендації до споживання

Сироп ІМУНОФЛАЗІД ® ЛАЙТ може бути рекомендований лікарем для вживання в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 3 років, як додаткове джерело комплексу біологічно-активних речовин рослинного походження (флавоноїдів) з метою створення оптимальних умов для підтримки нормального функціонування імунної системи та природнього захисту організму при впливі шкідливих зовнішніх факторів (інфекційних вірусних навантажень) в період поширення сезонних захворювань.
Додаткова інформація
Склад

Додаткова інформація

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Загальні властивості
Екстракт суміші трав (див. Склад), є джерелом флавоноїдів - біологічно-активних речовин, здатних сприятливо впливати на стан імунної системи, підтримувати природні захисні функції організму. Флавоноїди мають широкий спектр біологічної активності, в тому числі беруть участь в окисно-відновних процесах, виконуючи антиоксидантну функцію, та захищають клітини від руйнування.

Спосіб споживання
Перед вживанням флакон з сиропом необхідно збовтати. Дорослим та дітям віком від 3-х років сироп слід приймати за 20-30 хв. до їди.
Рекомендований термін споживання становить від 2 до 4 тижнів.
В період поширення
сезонних захворювань може бути продовжений до 6 тижнів.

Застереження при застосуванні
Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів, виразковій хворобі шлунку або 12-типалої кишки в період загострення, аутоімунних захворюваннях.
При хронічному гастродуоденіті у разі його загострення сироп необхідно приймати через 1,5-2 години після приймання їжі.
Не вживати дітям до 3-х років.
Не перевищувати добову рекомендовану дозу.
Не вживати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Склад

Склад: 1 мл (ml) сиропу містить:


екстракт суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba
Deschampsia Caespitosa L.) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) в кількості, еквівалентній не менше 0,0035 мг (mg) суми флавоноїдів у перерахунку на рутин; розчинник вода очищена, підсолоджувач сорбіт (Е420), згущувач пропіленгліколь (Е 1520), консервант натрію сульфіт (Е 221).
Click to order
Total: 
Вартість доставки - згідно з тарифами служби доставки.
Payment method